ÚVOD /home/      NOVINKY /news/     FENY /females/      PSI /males/     ŠTĚŇÁTKA /puppies/    ODCHOVY /offspring/    KONTAKT /contact/

 
 

 

Novinky 2015

 

 

27-12-2015  Přeji Éčkovým holkám krásné 2. narozeniny! Všechno nejlepší!


 

2-11-2015  Nás krátkou návštěvou poctil Luboš Netušil. Dagovi a Šíše udělal krásné nové fotky, moc děkuji!!

 

 


24-10-2015  jsme se zúčastnili "běhacích" závodů BULLZONE Dog Race. Atmosféra byla velmi přátelská a příjemná, počasí nám také přálo.
A jako bonus jsme si dovezli plné auto krásných cen :)

 
 
 
Dagger Legoscha - 1. místo psi + BEST time
Ever and Ever Legoscha - 1. místo feny
... a Šíša ostuda dne, odmítla běžet :)

 

 

 


11-10-2015  Šíša úspěšně zvládla svou první zkoušku - BZH. Premiéra to byla i pro mě, v oblasti loveckého výcviku jsem úplný nováček :)

4-10-2015  Dagouš složil svou 7 zkoušku, tentokrát pouze jednooddílovku (poslušnost) - ZZO1

 

12-9-2015  Speciální výstava SBTC CZ, Dolní Počernice - naše poslední
výstava v tomto roce dopadla výborně, Šíša v silné konkurenci 34 fen ve třídě mladých obsadila krásné 2. místo! Rozhodčí Laurent R. Ford (UK).

 

Zanta Wizard Bull - výborná 2

 

29-8-2015  MVP Mladá Boleslav - v horké letní sobotě jsme se Šíšou vyrazily na naši předposlední letošní výstavu. Do třídy mladých fen bylo přihlášeno 23 stafinek, konkurence tedy opravdu početná. Posuzovala Olga Hrabáková, která kromě pečlivého celkového posouzení, včetně počítání zubů, dbala i na pěkný pohyb. Šíše se podařilo zaujmout a zvítězila.

         
         ZANTA Wizard Bull - výborná 1 CAJC, nominace Cruft’s 2016
   

 

 

 

27-6-2015 Po odmlce zvládl Dag další zkoušku, tentokrát  IPO-VO (85/80/98).
Na "nedomácím" cvičáku při dlouhodobém odložení předvedl pro obecenstvo všechny polohy.... z lehu se postavil, pak ho zřejmě začaly bolet nohy a sedl si, ale celkově jsem s jeho výkonem byla spokojená. Snad na podzim pokoříme nějakou vyšší zkoušku.
 
 
 
 
 
 7-6-2015 Klubová výstava SBTC CZ Kolesa, na kterou bylo přihlášeno 273 stafíků! Přizváni byli 3 angličtí rozhodčí - John a Craig Scanlanovi (Pantycelyn) a Martin Grimwood (Stormstaff). Byla jsem velmi potěšena, že se v tomto počtu moji psi neztratili. Dag vyhrál třídu pracovní a jeho brácha Daky stanul na druhém místě. Šíša skončila třetí z 52 mladých fen. Zvrhu E obdržela Ever známku výborná a Eliss velmi dobrá.  Třešničkou na dortu pro mne bylo, že Dag velmi zaujal Martina Grimwooda, který si ho po našem odchodu z kruhu přišel osobně prohlédnout.
Dagger Legoscha - výborný 1 CAC (7 psů) - tř. pracovní (J. Scanlan)
Dakeyras Legoscha - výborný 2 r.CAC (7 psů) - tř. pracovní (J.Scanlan)
Zanta Wizard Bull - výborná 3 (52 fen)  - tř. mladých (C. Scanlan)
Elite Eliss Legoscha - velmi dobrá - tř. mladých (C. Scanlan)
Ever and Ever Legoscha - výborná - mezitřída (C. Scanlan)
 
 
16-5-2015  1st Dog Racing Cup u Pitbulla - Dag a Šíša si byli zazávodit :)
Pro Šíšu to byla první zkušenost, trať se jí v závodním tempu podařilo proběhnout pouze jednou. Dagouš skóre vylepšil, všechny 3 běhy měl nejrychlejší čas a tím mezi 11-ti psy SBT/BT stanul na 1. místě! 
 
   
 
Květen je u nás měsícem narozenin :) 10.5. slaví třetí narozeniny šest kluků a jedna holka z vrhu "D" a 15.5. oslaví své páté narozeniny
3 fenky a 4 pejsci z vrhu "C". Všechno nejlepší!!

2-5-2015  MVP Praha, která pro nás byla příjemným setkáním "holek" z vrhu E. Jsou to už 16-ti měsíční slečny a na výstavě se spíš nudily.
Raději by prý proháněly střapec na louce :)

                                     Enjoy The Power                                     Ever and Ever                                             Elite Eliss       
                           

28-3-2015 jsme se s Dagem již třetí rok po sobě zúčastnili Speciální výstavy teriérů ve Viničném (SK). Stejně jako loni dorazil i brácha Daky s Nikčou. Chlapci opět prokázali své kvality, když při pečlivém a přísném posuzování rozhodčího Micka Smithe (UK, Wilowstaff) oba získali známku výborná a stanuli v pořadí.

          DAGGER LEGOSCHA - tř.otevřená, VÝBORNÝ 2, res.CAC
     

 DAKEYRAS LEGOSCHA - tř.otevřená, VÝBORNÝ 3
 

24-3-2015  Pár fotek Daga a Šíši ze cvičáku od Jardy Materny :)

   

 

 

 

 

25-2-2015 slaví 7. narozeniny naše první štěňátka.
Všechno nejlepší!!

 

 

 

 

 

 

2014